Bağlantılarım:
  Rss Twitter Facebook

  Bizati

  Adımın Gökhan Sezer olduğunu söylememe pekala gerek yok, kocaman yazıyor zaten üstte.
  Halen öğrencilik yaşamını sürdüren ( Uludağ Üniversitesi - Uluslararası İlişkiler ), ama gazetecilik, spor alanında da çalışmak istediği için yaşadığı yılların sayısının azlığına aldırmadan çalışmalarına daha dünden start vermiş ve kendini geleceğe ve gelecekte çalışmak istediği bu alana hazırlamaya çalışan bir insan diye nitelendirebilirim kendimi.
  Bursaspor'un sıkı taraftarlarından olduğumu ve Teksas grubunun resmi internet sitesi teksas.org'da da moderasyon ve yönetici ekibinde yer aldığımı söyleme gereksinimini ve mutluluğunu da her zaman yaşarım. Teksas.Org ailesi ve '' İnadına '' ekibi olarak çıkarmakta olduğumuz  '' İnadına Fanzin '' de de düzenli olarak yazı yazmanın tadına da uzun süre önce varmaya başladım, hala da varmaya devam ediyorum ilk günkü gibi.
  Ayrıca, 2006'dan beri yaşamını müzik yayınıyla ve taraftar besteleriyle sürdüren TeksasFM ( teksas.org radyo ) 'da da şampiyonluğun ardından faaliyete geçirdiğimiz program yayınlarında görev alıyorum. Söz Sırası Teksaslı'nın programını sunuyorum.
  Sadece sporla alakalı olduğumu ve spor, futbol dışında gözümün başka bir şey görmediğini sanacaklar olabilir, siyasi alanda genç yaşımdan beri aktivist sayılabileceğimi de bilmelerinde yarar var diye düşünüyorum.

  Bunların yanında sıkı bir protest müzik dinleyicisi, şiir ve özlü söz meraklısı bunlarla beraber de amatörce şiirler yazan bir kafa ütüleyici olduğumu da söylemem abes kaçmaz.
  Daha önce şiirlerimi şiirlerime özel bir blogumda, spor alanındaki yazılarımı da SahanınArdındakiler adlı bir çok arkadaşımızın çabasıyla yürüttüğümüz ve faaliyetlerine son verdiğimiz blogumuzda paylaşmaktaydım. Bu blogu açmamdaki amaç, kişisel bir blog oluşturarak bunları tek çatı altına toplamaktı.

  Okumaktan keyif alacaklar varsa ve birilerinin haber alma, söz söyleme hakkına katkıda bulunabileceksek, ne mutlu bize.